Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

Firma NemoSoftware istnieje od 2005r i została wydzielona z jednej z najstarszych i najbardziej znanych firm w Elblągu jako autonomiczny dział zajmujący się wdrożeniami oraz obsługą małych i średnich firm.

Bardzo dynamiczny rozwój firmy ComputerTeam w wielu różnych dziedzinach doprowadził do powstania grupy ComputerTeam zrzeszającej kilka wyspecjalizowanych podmiotów.

Wspólnie jesteśmy w stanie przeprowadzić najtrudniejsze wdrożenia zapewniając kompleksową obsługę w dziedzinie oprogramowania, dostawy sprzętu, wykonania sieci strukturalnych oraz wszelkich usług związanych z projektowaniem i utrzymaniem serwisów internetowych


Aktualnie firma obsługuje łącznie kilkanaście firm na terenie Elbląg i Trójmiasta. Zakres usług obejmuje zarówno nadzór nad istniejącą infrastrukturą, jak również wdrożenia nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw.

Oferujemy klientom systemy wielu znanych producentów oprogramowania jednak szczególny nacisk kładziemy na współpracę z firmą InsERT S.A. z Wrocławia.

Firma InsERT jest największym w Polsce (ponad 700tys. sprzedanych licencji) producentem oporgramowania dla małych i średnich firm.
Obecnie najbardziej znane produkty tej firmy to seria programów z linii GT czyli SubiektGT, RewizorGT, RachmistrzGT oraz GratyfikantGT.
Producent położył szczególny nacisk na możliwość łatwej rozbudowy i dostosowania modułów do specyficznych potrzeb użytkowników.
Dzięki takiej budowie jesteśmy w stanie wdrożyć oprogramowanie w firmach praktycznie dowolnej branży uzupełniając je o własne moduły i rozwiązania.

Witryna stworzona na platformie